O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu, programowaniu, przeglądach konserwacyjnych i serwisie instalacji niskonapięciowych. W/w zakres usług wykonujemy w centrach handlowych, biurowcach, hotelach, obiektach przemysłowych, budynkach mieszkalnych itp. Posiadamy certyfikaty wiodących producentów systemów przeciwpożarowych, zabezpieczeń i BMS oraz uprawnienia techniczne wymagane przez polskie prawo co upoważnia nas do montażu, programowania i serwisu nawet najbardziej wymagających systemów.

Zatrudniamy pracowników na terenie całego kraju, by zapewnić szybki czas reakcji na zgłaszane awarie. Proces obsługi klientów realizowany jest zgodnie z przyjętą polityką ISO 9001:2009 i wspomagane innowacyjnym oprogramowaniem ERP, które stanowią o terminowości realizowanych zleceń i zapewniają porządek w całym cyklu realizowanej usługi.

O solidności wykonywanej pracy niech świadczą referencje i liczne rekomendacje, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że tylko praca z pasją i uczciwość gwarantują zadowolenie nasze i naszych klientów.

Wartość firmy i jakość usług budujemy od 2003 roku kiedy powstała firma Fire System. Dziś kontynuujemy dobre wzorce jako TOTUS Control Sp. z o.o. Sp. k.

Z poważaniem,

M.K

Monika Kasprzyk
Prezes Zarządu
TOTUS Control Sp. z o.o.

 

Zainteresowany naszą ofertą? Porozmawiajmy.